, svátek má Jana, zítra Viola

O nás

Vítejte Vážení přátelé výtvarného umění

Dovolte mi přivítat Vás na webových stránkách galerie CARSON.

Myšlenka otevřít galerii v historickém domě v blízkosti plzeňského náměstí Republiky vznikla před deseti lety. Zastávám názor, že umění si zaslouží být vystavováno v prostorách pro umělce i jejich dílo důstojné. Cesta ke konečné realizaci vlastní galerie byla dlouhá a ne snadná. Galerii jsme v nově zrekonstruovaných prostorách otevřeli  k 1.11.2011.
Galerie ve svých prostorách nabízí díla předních žijících i nežijících regionálních autorů, ale i desítek dalších významných malířů z celé ČR. Zastoupena je většina výtvarných technik s pestrým tématickým zaměřením
Nejsme internetovou galerii, protože sázíme  výhradně na přímý kontakt návštěvníka - zákazníka s uměním. Ale i tak na našich stránkách najdete vzorek obrazů, které jsou  u nás v nabídce.

V prostorách pod klenbami s dominantními pískovcovými sloupy můžete na chvíli zapomenout na  každodenní starosti a vstoupíte do světa umění. Pokud hledáte kvalitní a zajímavý dárek pro své přátelé či blízké, nebo hodnotný kousek do Vaší sbírky umění, zavítejte k nám.

ing. Pavel Šlehofer
galerista